Ekologiniai ūkiai


Pateikiame Estų metodiką grūdinės kultūroms, kaip jie naudoja „AugiMAX“ trąša ir gauna derlių, neprastesnį nei chemizuotuose ūkiuose.

  1. Nukultivavus dirvą, ne anksčiau kaip 2 savaitės prieš sėją nupurkšti „AugiMAX“ tirpalu – 5 litrai „AugiMAX“ į 250 litrų vandens 1-am ha. Nederlingą dirvą po sėjos dar kartą nupurkšti tirpalu – 5 litrai „AugiMAX“ į 250 litrų vandens 1-am ha.
  2. Dirvos arti negalima, tik lėkščiavimas ar kultivavimas (bearimė technologija), arba tai turėtų būti paviršutinis arimas iki 20 centimetrų gyliu.
  3. 30 procentų derliaus kokybės nulemia tinkamas sėklų paruošimas. „AugiMAX Bio“ koncentruota trąša puikiai tinka sėklų apvėlimui. Koncentrate esančios azotą fiksuojančios ir fosforą skaidančios bakterijos pagerins dirvožemio mikrobiologinę terpę ir užtikrins visokeriopą augalo vystimąsi pradinėje augimo stadijoje, sparčiau vystisis šaknų sistema. Naudojimo norma yra iki 10 litrų tonai sėklos. Apvėlimą galima atlikti profesionalia technika arba namų sąlygomis nedidelius kiekius naudojant betono maišyklę.
  4. Naudojant kitas ne mūsų siūlomas azotą fiksuojančias, fosforą atpalaiduojančias ar šiaudus skaidančias ar kitas koncentruotas bakterijas skiedimui vietoje vandens naudokite „AugiMAX“ koncentratą. Gausite neįtikėtiną naudą. „AugiMAX“ humusinis preparatas taps maistu bakterijoms, jos efektyviau „dirbs“ ir sparčiau dauginsis, ilgiau išliks gyvybingos. (Azotą fiksuojančios ir fosforą atpalaiduojančios bakterijos veikia tik per dirvą. Naudojama tik beicavimui ir ne daugiau 2 purškimai pirminiame augalo augimo tarpsnyje, kada dar matosi plikos žemės ir didžioji dalis išpurškiamo preparato patenka ant dirvos. Tolimesniems purškimams naudoti tik standartinę AugiMAX be bakterijų, nes bakterijos per lapus NEVEIKIA.)
  5. Purškimai: nuo pirmų lapų pasirodymo, intensyvaus augimo metu kas 2 savaites - 5 ar 6 kartai pavasarinei sėjai. Tirpalo koncentracija purškimui – 5 litrai „AugiMAX“ 1-am ha.
  6. Mikrobiologinis - humusinis preparatas „AugiMAX“ puiki prevencinė priemonė prieš augalų ligas, tad preparatus nuo ligų galima nenaudoti.
  7. Kova su piktžolėmis: tik savalaikis akėjimas ir tinkamas posėjis, dažniausiai naudojami baltieji dobilai.
  8. Tinkamas derliaus nuėmimo laikas.
  9. Iki kitos sėjos nepaliekamas tuščias laukas (juoda žemė), apsodinama žaliąja mase, kuri įterpiama į dirvą.
  10. Tinkama sėjomaina.

    Norite tikėkite norite ne, bet Estai konstatuoja, kad naudojant tokią ekologišką metodiką, trečiais metais pilnai atsistato dirvos struktūra ir derlius labai neatsilieka nuo intensyvaus chemizuoto ūkio, bet Jūs tausojate gamtą, žemę ir gaunate aukščiausios kokybės derlių.

    Norite savo lauko tręšimo plano su kainų pasiūlymu? Kreiptis į mus elektroniniu paštu info@augimax.com. Surašykite visą žinomą informaciją, parengsime trešimo planą AugiMAX produktais būtent Jums. Mums reikės žinoti:

    1. Lauko dydis;
    2. Ūkininkavimo modelis (ekologinis, intensyvus chemitizuotas ar tiesiog norite būti lojelesni gamtai ir naudoti mažiau mineralinių trąšų - sprendimą mes Jums turime);
    3. Auginama kultūra (jeigu žieminiai, tai kada pasėti, tiksli data);
    4. Ar kuo nors jau tręšėte lauką?;
    5. Koks buvo lauko praeitų metų pasėlis?;
    6. Žemės dirbimo technika (bearimė, lėkščiavimas, tradicinė);
    7. Ar anksčiau naudoti mikrobiologiniai preparatai ar bakterijos tame lauke?;
    8. Žemės našumo balas;
    9. Gal daryti dirvožemio tyrimai?