Trąšų skaičiuoklė

Sukūrėme Jums trąšų skaičiuoklę, kurios pagalba Jūs nesunkiai perprasite mūsų produktų naudojimo metodiką, kainodarą, hektarines normas ir svarbiausia hektarinę pinigų sumą skirtą lauko tręšimui. Nenustebkite, kad hektarinė pinigų suma gali nesiekti ir 150 eurų, o derlių gausite artimą ar tokį pat kaip ir intensyvaus chemizuoto ūkio kaimynas, bet Jūs už jį būsite įdėjęs iki 200 eurų mažiau pinigų, tad išlošite dvygubai. Skaičiuoklė pritaikyta chemitizuotam ūkiui, jeigu domina kitokio ūkininkavimo metodika, kreipkitės elektroniniu paštu info@augimax.com.

Skaičiuoklė patalpinta "Debesyje". Naudojimo instrukcija apačioje. Norėdami į ją pakliūti spauskite šį mygtuką: Spustelėkite čia  Spustelėkite čia  


Arba persisiųskite skaičiuoklę Exel formatu paspaude čia: AugiMAX_kainos_skaiciuokle_2023-03.xlsx

Trumpa skaičiuoklės naudojimo instrukcija:

 1. Paspaudus nuorodą Jūs būsite nukreipti į skaičiuoklę esančią "Debesyje". Atsidariusiame lange negalėsite keisti lauko dydžio ir kokybiškai skaityti komentarų kol nepaspausite puslapio viršuje viduryje esančio mygtuko "Atidaryti naudojat".  Patariame pasirinkti "Google skaičiuoklės" programą. Arba galite persisiųsti skaičiuoklę į savo įrenginį Exel formate ir pilnai naudotis visa pateikta informacija.
 2. Atsidariusiame skaičiuoklės lange Jūs galite įsivesti savo auginamos kultūros lauko dydį. 
 3. Skaičiuoklė automatiškai parengs Jūsų lauko tręšimo planą, matysite kiek ir kokių reikės AugiMAX grupės preparatų.
 4. Matysite AugiMAX preparatų kainas laukui.
 5. Atkreipkite dėmesį į hektarinę kainą, liksite nustebinti.
 6. Langeliuose su trikampėliu dešinėje pusėje yra įterpti papildomi komentarai, kurie Jums padės perprasti metodiką.

Norite savo lauko tręšimo plano su kainų pasiūlymu? Kreiptis į mus elektroniniu paštu info@augimax.com. Surašykite visą žinomą informaciją, parengsime trešimo planą AugiMAX produktais būtent Jums. Mums reikės žinoti:

 1. Lauko dydis;
 2. Ūkininkavimo modelis (ekologinis, intensyvus chemitizuotas ar tiesiog norite būti lojelesni gamtai ir naudoti mažiau mineralinių trąšų - sprendimą mes Jums turime);
 3. Auginama kultūra (jeigu žieminiai, tai kada pasėti, tiksli data);
 4. Ar kuo nors jau tręšėte lauką?;
 5. Koks buvo lauko praeitų metų pasėlis?;
 6. Žemės dirbimo technika (bearimė, lėkščiavimas, tradicinė);
 7. Ar anksčiau naudoti mikrobiologiniai preparatai ar bakterijos tame lauke?;
 8. Žemės našumo balas;
 9. Gal daryti dirvožemio tyrimai?

Skaičiuoklės pavizdys:


Gavę atsakymus, jeigu bus poreikis pasitelksim mikrobiologus, bioagronomus, pritaikysime buvusių metų patirtį ir parengsime Jums skirtą tręšimo planą su metodika.