Unikali „AugiMAX“ organinė skysta trąša gali padaryti stebuklą Jūsų darže. Net ir paprasti daržininkai dabar gali naudoti profesionalių ūkių naudojamą produktą.

Sėklų paruošimas:

Būsimą derlių, jo kokybę ir skonio savybes lemia tinkamas sėklų ir veislių pasirinkimas. Sėklų paruošimas sėjai, lemia 30 procentų būsimo derliaus. Rekomenduojame prieš sodinant sėklas užmerkti jas „AugiMAX“ koncentrate - neskiestoje trąšoje ir palaikyti keletą valandų priklausomai nuo sėklos dydžio. Sėklų apvėlimas „AugiMAX“ trąša dezinfekuos sėklą, sėkla pasidengs maistinėmis medžiagomis, kas užtikrins spartesnį jo augimą pirmajame augalo augimo tarpsnyje, padarys augalą atsparesnį ligoms.

Augalų sodinimas:

Jeigu daigus reikia perpikiuoti, persodinti į didesnius augimo indus, po persodinimo būtinai palaistykite „AugiMAX“ trąša skiesta vandeniu santykiu 1:100. Persodintas augalas patirs mažiau streso, „AugiMAX“ trąša gali padėti dezinfekuoti ir apgydyti pažeistas šaknis. Esant galimybei, persodinant daigus, jų šaknis galima 5-10 minučių pamirkyti „AugiMAX“ koncentrate - neskiestoje trąšoje.

Sodinant daigus į nuolatinę augalo augimo vietą, paruoštą duobutę rekomenduojame gausiai palieti vandeniu su „AugiMAX“ trąša skiesta vandeniu santykiu 1:100. Po daigo pasodinimo dar kartą paliejam tokiu pat vandens ir trąšos tirpalu.

Tolimesniems augalų tręšimams intensyvaus augimo metu naudojame „AugiMAX“ trąša skiesta vandeniu santykiu 1:100 kas 7-14 dienų. „AugiMAX“ trąša yra organinė, nekenksminga gamtai, prisotinta milijoninėmis kolonijomis gyvų mikroorganizmų, tad rekomenduotina laistant augalus nebijoti ir netgi specialiai laistyti ar purkšti taip, kad patektų ir ant augalo lapų. Būkite atsargūs purkšdami ar laistydami augalus per lapus intensyvios saulės metu, kad nenudegintų augalų lapų. Laistymo ar apipurškimo per lapus metu grybinės ir bakterinės kilmės mikroorganizmai gali padaryti nepalankią terpę piktybinėmis ligoms plisti. Patekę i dirvą, mikroorganizmai padeda aktyvinti dirvos mikroflorą, t.y. pagreitėja mikrobiologiniai procesai, kurių metu organinės ir mineralinės medžiagos pavirsta į augalams priimtinas maistines formas. „AugiMAX“  trąša pasitarnaus kaip ekologiška priemonė prevencijai prieš ligas ir kenkėjus.

„AugiMAX“ trąša gali būti naudojama ekologiniame ūkyje. Esant poreikiui pateikiame tai patvirtinančius dokumentus.

Plačiau apie mikroorganizmus, jų poveikį dirvai bei augalams galite pasiskaityti Spustelėkite čia


Organinės trąšos „AugiMAX“ paruošimas

Įprastiniam tręšimui - skiesti vandeniu 1:100

Tręšiant augalus per lapus - skiesti vandeniu 1:100

Daigams laistyti - skiesti vandeniu 1:100

Tręšiant augalus per šaknis t.y. laistant - skiesti vandeniu 1:100

Prevencijai prieš marą bei kitas ligas - skiesti vandeniu 1:100

Prieš naudojimą koncentratą lengvai suplakti arba išmaišyti

Paruoštos trąšos būna fiziologiškai aktyvios ribotą laiką, todėl turi būti panaudotos per 48 val. nuo jų paruošimo

Naudojimas

Daržo augalų tręšimas: 1 kartą per 10 dienų

Šiltnamiuose auginamų augalų laistymas: 1 kartą per 7 dienas

Parazitų naikinimui bei prevencijai prieš ligas: esant poreikiui darant 14 dienų pertraukas


Susidomėjote, norite išbandyti? Apsipirkite mūsų internetinėje parduotuvėje. Spustelėkite čia

Domina didesni kiekiai ar tikslesnės panaudojimo galimybės? Skambinkite telefonu +370 600 65506 arba rašykite elektroniniu paštu info@augimax.com

Krepšelis

Krepšelis tuščias.