Unikali „AugiMAX“ organinė skysta trąša gali padaryti stebuklą Jūsų sode. Net ir paprasti sodininkai dabar gali naudoti profesionalių ūkių naudojamą produktą.

Profesionalūs ūkiai jau išbandė ir liko maloniai nustebinti „AugiMAX“ veikimo galia. Šią trąšą galima naudoti su visais purkštuvais ar laistymo sistemomis, nebijant kad jos užsikimš. Auginate: braškes, avietes, vynuoges, serbentus, obelis, kriaušes, slyvas, vyšnias, šilauoges, sausmedžius, šaltalankius, rekomenduojame išbandyti „AugiMAX“ trąšą ir Jums.

Panaudojimo būdai:

Prieš sodinant sodo augalus rekomenduojame jų šaknis pamirkyti „AugiMAX“ koncentrate bent pusę valandos. Ant šaknų patekę gyvi mikroorganizmai gali padėti dezinfekuoti ir apgydyti pažeistas šaknis, augalai patirs mažiau streso persodinimo metu. Mikroorganizmai pasodinto augalo šaknų sistemos plote padarys tinkamą terpę augalo maitinimosi „reaktoriui“ užkurti.

Jau ankščiau pasodintus augalų tręšimams naudojame „AugiMAX“ trąša skiesta vandeniu santykiu 1:100 kas 7-14 dienų. „AugiMAX“ trąša yra organinė, nekenksminga gamtai, prisotinta milijoninėmis kolonijomis gyvų mikroorganizmų, tad rekomenduotina laistant augalus nebijoti ir netgi specialiai laistyti ar purkšti taip, kad patektų ir ant augalo lapų. Būkite atsargūs purkšdami ar laistydami augalus per lapus intensyvios saulės metu, kad nenudegintų augalų lapų. Laistymo ar apipurškimo per lapus metu grybinės ir bakterinės kilmės mikroorganizmai gali padaryti nepalankią terpę piktybinėmis ligoms plisti. Patekę i dirvą, mikroorganizmai padeda aktyvinti dirvos mikroflorą, t.y. pagreitėja mikrobiologiniai procesai, kurių metu organinės medžiagos pavirsta į augalams priimtinas maistines formas. „AugiMAX“  trąša pasitarnaus kaip ekologiška priemonė prevencijai prieš ligas ir kenkėjus.

Purškimo ar tręšimo laistant laikas efektyviausias pavasarį, sprogstant lapams, po žydėjimo bei intensyvaus vaisių ar uogų augimo metu.

„AugiMAX“ trąša gali būti naudojama ekologiniame ūkyje. Esant poreikiui pateikiame tai patvirtinančius dokumentus.

Plačiau apie mikroorganizmus, jų poveikį dirvai bei augalams galite pasiskaityti Spustelėkite čia

Organinės trąšos „AugiMAX“ paruošimas

Įprastiniam tręšimui - skiesti vandeniu 1:100

Tręšiant augalus per lapus - skiesti vandeniu 1:100

Daigams laistyti - skiesti vandeniu 1:100

Tręšiant augalus per šaknis t.y. laistant - skiesti vandeniu 1:100

Prevencijai prieš marą bei kitas ligas - skiesti vandeniu 1:100

Daugiamečių augalų tręšimas: 2 kartus per mėnesį

Dekoratyvių krūmų, vaiskrumių ir vaismedžių geresniam prigyjimui: 1 kartą per savaitę

Parazitų naikinimui bei prevencijai prieš ligas: esant poreikiui darant 14 dienų pertraukas

Prieš naudojimą koncentratą lengvai suplakti arba išmaišyti

Paruoštos trąšos būna fiziologiškai aktyvios ribotą laiką, todėl turi būti panaudotos per 48 val. nuo jų paruošimo

Naudojimas

Sodo augalų tręšimas: 1 kartą per 10 dienų

Šiltnamiuose auginamų augalų laistymas: 1 kartą per 7 dienas

Parazitų naikinimui bei prevencijai prieš ligas: esant poreikiui darant 14 dienų pertraukas


Susidomėjote, norite išbandyti? Apsipirkite mūsų internetinėje parduotuvėje. Spustelėkite čia

Domina didesni kiekiai ar tikslesnės panaudojimo galimybės? Skambinkite telefonu +370 600 65506 arba rašykite elektroniniu paštu info@augimax.com