AugiMAX - inovatyvūs ūkininkavimo sprendimai

AugiMAX- sukurtas Lietuvoje, ekologiškas unikalus biologiškai aktyvus preparatas skirtas šiuolaikiškai inovatyviai žemdirbystei. AugiMAX gaminamas iš aukščiausios kokybės biohumuso, todėl jo sudėtyje yra subalansuotos, augalams lengvai pasisavinamos huminės medžiagos, visi ekologiškai švaraus vermikomposto komponentai su papildomais, grybelių veiklos sukurtais elementais. Produkto sudėtyje yra kompleksas makro ir mikroelementų, augimo ir vystymosi hormonų, fulvo, huminių ir amino rūgščių, fitovitaminų. Standartinėje AugiMAX sudėtyje nėra papildomai pridėtų cheminių priedų ar konservantų.

Evoliucijos metu išsiaiškinta, kad biologiškas preparatas AugiMAX yra neįtikėtinai efektyvus padedant įsisavinti kitas mineralines ir organines trąšas. Estijos instituto mokslininkai tyrinėdami mūsų preparatą atrado, kad šiomis dienomis labai populiarėjančias dirvožemio bakterijas (azotą fiksuojančias, fosforą atpalaiduojančias ar šiaudus skaidančias) maišant kartu su AugiMAX koncentratu, bakterijų gyvybingumas ir efektyvumas gali išaugti net iki 3 kartų. Efektyvumas aiškinamas tuo, kad dirvožemyje atsidūrusios bakterijos iš karto gauna tinkamo maisto iš AugiMAX organinio preparato ir kartu šaknų rizosferos sluoksnyje suformuoja palankią terpę visaverčiam augalo vystymuisi.

Mes esame pirmieji, kurie biologiškai aktyvų, humusinį preparatą sumaišėme su dirvos bakterijomis. Išsprendėme bakterijų transportavimo ir skiedimo problemas. Kadangi bakterijos yra sporinėje formoje, jos nešaldytos ir mūsų koncentrate gali išbūti kelis metus. Šios bakterijos yra paimtos iš mūsų dirvožemio, tad jos kartu su standartiu AugiMAX gali būti naudojamos ekologiniuose ūkiuose.

Mes naudojame specialiai mums išgrynintas, didelės koncentracijos bakterijas Bacillus azotofixans, Bacillus subtilis ir Bacillus mojavensis. Šių bakterijų veikimas paprastai gali būti paaiškinamas taip:

AugiMAX koncentrate patalpintos bakterijos skaidydamos organinę medžiagą, fiksuoją laisvą atmosferos azotą ir aprūpina augalą biologiniu azotu. Taip pat bakterijos skaido netirpias fosforo druskas esančias dirvožemyje ir pamaitina augalus biologiniu fosforu fosoforu.

Gyvendamos dirvožemyje, šalia augalų šaknų bakterijos išskiria įvairias biologiškai aktyvias medžiagas skatinančias augalo augimą ir sveiką vystymąsi:

1.      augalų augimo stimuliatorius;

2.      antibiotikus ir imuninės sistemos stimuliatorius;

3.      vitaminus;

4.      fermentus;

5.      fitohormonus;

6.     bei medžiagas pasižyminčias fungicidinėmis savybėmis,todėl slopina patogeninių, augalų ligas sukeliančių, grybelių vystymąsi rizosferoje (aplink augalo šaknų sistemą).

Tuo mūsų eksperimentai nesibaigė. Gaudami vis daugiau paklausimų, kaip AugiMAX preparatą būtų galima pilnavertiškai panaudoti intensyviuose chemizuotos ūkiuose ėmėmės darbų. Nusprendėme pabandyti savo unikalių organinį biologiškai aktyvų koncentratą AugiMAX maišyti su NPK mineralinėmis trąšomis. Mineralines trąšas teko specialiomis priemonėmis tirpintis patiems, siekiant ištirpinti ir išgryninti tiek, kad jas sumaišius su AugiMAX „nepabudintų“ ir neaktyvuotų organiniame preparate esančių gyvų mikroorganizmų ir bakterijų. Pasitelkę biologus agronomus, mokslininkus ilgai skaičiavome, svėrėme, tirpinome mineralines NPK trąšas kol gavome norimą rezultatą.

2020 metais spėjome parengti metodiką ir ją išbandyti ant vasarinių veislių. Realūs laukų bandymai naudojant AugiMAX produktus, palyginus derliaus kiekius su kaimynu, kuris naudojo įprastą cheminį modelį, niekuo nesiskyrė. Kaimynai kūlė tokius pat kiekius. Naudojant mūsų metodiką, ūkininkas sunaudojo maždaug 3 kartus mažiau birių mineralinių trąšų. Naudojo bakterijas bei humusinį preparatą, kas leidžia tikėti jo dirvos struktūros gerėjimu ir tikėtinu derliaus didėjimu ateityje. O svarbiausia kad mūsų ūkininkas išleido maždaug 3 kartus mažiau pinigų trąšoms, tad jis liko dvigubai laimingas.

Skystų trąšų didžiausias pliusas lyginant su biriomis mineralinėmis trąšomis yra:

Naudojant birias trąšas dažnai esi priklausomas nuo oro sąlygų. Dažniausiai pavasarį drėgmės dirvoje pakanka ir birios trąšos tirpsta gerai ir augalai jas gali pasisavinti. Pastaraisiais metais buvo sausringesni ankstyvesni pavasariai, birios trąšos tirpo neefektyviai. Didžioji dalis jų liko neįsisavintos.

Nuo 2030 metų patvirtinta Europos Sąjungos direktyva, kuri įpareigos ūkininkus naudoti bent 50 procentų mažiau pesticidų, fungicidų ir herbicidų bei bent jau pusę trąšų naudojamų žemės ūkyje turės būti ekologiškos. Mes Jums siūlome į 2030-tuosius žengti jau šiemet, tausoti gamtą, pagalvoti apie dirvos struktūrą, geresnę derliaus kokybę ir finansų taupymą, naudoti Lietuviškus produktus.

Santrauka, kodėl turėtumėt rinktis AugiMAX produktus?

1.      AugiMAX yra unikalus biologiškai aktyvus, produkto sudėtyje yra kompleksas makro ir mikroelementų, augimo ir vystymosi hormonų, fulvo, huminių ir amino rūgščių, fitovitaminų.

2.      Gali būti naudojama tiek ekologiniuose tiek intensyviuose chemizuotuose  ūkiuose.

3.      AugiMAX neįtikėtinai padeda augalams įsisavinti mineralines bei organines trąšas.

4.      Naudojate dirvožemio bakterijas – naudokite kartu ir AugiMAX, tai jas padarys dar efektyvesnes.

5.      Norite savo ūkiuose pradėti naudoti bakterijas? Rinkitės mūsų produktą su sporinėmis azotą fiksuojančiomis bei fosforą atpalaiduojančiomis bakterijomis sumaišytomis kartu su AugiMAX.

6.      Ženkite į 2030-tuosius jau dabar, tausosite gamtą, sutaupysite pinigų.

7.      Pirkite vieną - gaukite tris. Unikalus AugiMAX, dirvožemio bakterijos ir mineralinės trąšos viename.

8.      Gaminama Lietuvoje – remiamas vietinis verslas, nenutrūkstamas ir greitas pristatymas.

9.      Bendraujate tiesiogiai su gamintoju – greitas informacijos pasiekiamumas, konsultacijos, tiekimas.

Daugiau informacijos:

www.augimax.com

info@augimax.com

mob. +370 600 65506