Mikrobiologinio preparatų AugiMAX sudėtys ir paaiškinimai

Standartinis AugiMAX

AugiMAX - unikalus, standartinis mikrobiologinis preparatas, pagamintas iš biohumuso. Tinka naudoti ekologiniame žemės ūkyje. Neįtikėtinai efektyvus maišant su mineralinėmis, organinėmis trąšomis bei dirvožemio bakterijomis.  


AugiMAX NPK - sudėtis standartinis AugiMAX + NPK trąšos.

Gaudami vis daugiau paklausimų, kaip AugiMAX preparatą būtų galima pilnavertiškai panaudoti intensyviuose chemizuotos ūkiuose ėmėmės darbų. Nusprendėme pabandyti savo unikalų organinį biologiškai aktyvų koncentratą AugiMAX maišyti su NPK mineralinėmis trąšomis. Mineralines trąšas teko specialiomis priemonėmis tirpintis patiems, siekiant ištirpinti ir išgryninti tiek, kad jas sumaišius su AugiMAX „nepabudintų“ ir neaktyvuotų organiniame preparate esančių gyvų mikroorganizmų ir bakterijų. Pasitelkę biologus agronomus, mokslininkus ilgai skaičiavome, svėrėme, tirpinome mineralines NPK trąšas kol gavome norimą rezultatą. Įspėjame, kad šis mišinys yra artimas maksimalioms tręšimo hektarinėms normoms pagal medžiagų įsisavinimą, tad bet koks kitokių NPK trąšų papildomas pridėjimas ar per didelė hektarinė norma gali nudeginti augalus. Įprasta norma yra 5 litrai AugiMAX NPK vienam hektarui.


AugiMAX Bio - sudėtis standartinis AugiMAX + azotą fiksuojančios bei fosforą atpalaiduojančios bakterijos. 

Pagrindinė AugiMAX Bio paskirtis sėklų apvėlimas arba pirminis purškimas įterpiant bakterijas į dievą, ekologinis modelis. Mes esame pirmieji, kurie biologiškai aktyvų, humusinį preparatą sumaišėme su dirvos bakterijomis. Išsprendėme bakterijų transportavimo ir skiedimo problemas. Kadangi bakterijos yra sporinėje formoje, jos nešaldytos ir mūsų koncentrate gali išbūti kelis metus. Šios bakterijos yra paimtos iš mūsų dirvožemio, tad jos kartu su standartiu AugiMAX gali būti naudojamos ekologiniuose ūkiuose.

AugiMAX Bio + NPK -sudėtis standartinis AugiMAX + azotą fiksuojančios ir fosforą atpalaiduojančios bakterijos + NPK trąšos.

Skiriasi nuo AugiMAX Bio tuo, kad papildomai yra pridėta mineralinių trąšų. Neįtikėtinai veiksmingas sėklų apvėlime arba pirminis purškimas įterpiant bakterijas į dirvą, chemizuotuose ūkiuose.

AugiMAX Humi - sudėtis standartinis AugiMAX + Trichoderma harzanium grybelis, naudojamas spartesnei organinių liekanų humifikacijai.

 Rekomenduojame spartesnei organinių liekanų humifikacijai naudoti AugiMAX Humi. Rekomenduojamas kiekis - 5ltr/1h. Nuėmus derlių produktas purškiamas ant šiaudų, po to atliekant skutimą arba seklų arimą. Būtina sąlyga produkto veikimui +10C° ar aukštesnė atmosferos temperatūra, bei drėgmė dirvos paviršiuje; 

Plačiau apie AugiMAX, jo poveikį dirvai bei augalams galite pasiskaityti  persisiuntę PDF failą. AugiMAX_raida_ir_nauda.pdf

Jūsų patogumui, kad lengviau suprastumėte mūsų produktų metodiką ir hektarines kainas sukūrėme Jums specialią skaičiuoklę, kurios pagalba Jūs nesunkiai suprasite kaip ir kada naudoti mūsų produktus. Daugeliu atvejų jūsų hektarinis tręšimas nesieks nei 150 eurų. Norėdami nueiti į skaičiuoklę spauskite mygtuką:Spustelėkite čiaKrepšelis

Krepšelis tuščias.