„AugiMAX“ - unikalu tai kas paprasta

Regeneracinė dirvožemio atstatymo - gerinimo priemonė

                   Unikali „AugiMAX“ organinė skysta trąša gali padaryti stebuklą Jūsų lauke.
Skysta organinė, ekologiškai aktyvi trąša „AugiMAX“ sėkmingai naudojama tiek intensyviuose chemizuotuose, kombinuotuose tiek ir ekologiniuose ūkiuose. Abiem atvejais naudojant „AugiMAX“ trąšą dirva praturtinama grybinės ir bakterinės kilmės mikroorganizmais bei huminėmis medžiagomis. Per daug nesiplečiant į chemizuotus ūkius, konstatuojame, kad naudojant „AugiMAX“ grupės preparatus birių trąšų reikės tik iki 200 kg hektarui, o derliau kiekis toks pat kaip iprasto tręšimo normomis. Plačiau apie tai skaičiuoklėje ir intensyvaus chemizuoto ūkio skiltyje.  

AugiMAX panaudojimo galimybės labai plačios, o nauda neginčytina. „AugiMAX“ nepaprastai efektyvus naudojant kartu su mineralinėmis bei organinėmis trąšomis, taip pat sumažina fingicidų, pesticidų ir herbicidų poreikį iki 50 procentų. Naudojant mūsų siūlomą metodiką, dauguma ūkių visai atsisako preparatų nuo ligų. Tai aiškinama labai paprastai: patekę i dirvą AugiMAX“ trąšoje esantys gyvi mikroorganizmai padeda padaryti nepalankią terpę patogenams daugintis tuo pačiu aktyvinama dirvos mikroflora, t.y. pagreitėja mikrobiologiniai procesai, kurių metu organinės ir mineralinės medžiagos pavirsta į augalams priimtinas maistines formas. 

AugiMAX“ būtina turėti savo ūkyje pavasario metu. Po vėlyvesnių stipresnių šalnų (augalo vegetacijai įsibėgėjus), siekiant neprarasti ar turėti kuo mažesnių nuostolių augalo viršutiniai daliai, aksti ryte rekomenduojame nupurkšti laukus įterpiant 5 litrus 1 hektarui + 10 litrų karbamido. Tai gali išgelbėti Jūsų derlių !!!

         Intensyvūs chemizuoti ūkiai                 Regeneracinės (tausojančios) žemdirbystės modelis                 Ekologiniai ūkiai
AugiMAX“ sudėtis:
Sausa medžiaga - 31,33%
Sausoje medžiagoje - organinė medžiaga 81,33%
Organinėje medžiagoje:
Azotas (N), fosforas (P), kalis (K), 6-1-14 g/l
Huminių rūgščių ne mažiau 3 g/l
Fulvo rūgščių ne mažiau 3 g/l
Organinės anglies 3,68 g/kg
Ca – 3 g/l
Mikroelementų: Fe, Zn, Mg, Mn, Mo, B, Cu, Co, Cd, Cr, Se, Ni ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų.
Koncentrato pH ne mažiau 7,5, koncentrato sudėtis nėra persotinta atskirais elementais, tačiau jie yra tinkamai subalansuoti.
ESAMŲ KLIENTŲ PASTEBĖJIMAI:
2018 ir 2019 metai buvo nepalankūs žemdirbystei, didelis kritulių kiekis, ankstyva pavasarinė sausra. Ištikimiausi mūsų klientai, kurie keli metai dirba su mūsų produkcija teigia, kad jeigu metai gamtiniais reiškiniais palankūs, saulės ir lietaus pakanka, tai metinis derlius daugumai būna geras naudojant bet kokias priemones. Kritinėmis oro sąlygomis išryškėja „AugiMAX“ privalumai, esami klientai teigia, kad naudodami „AugiMAX“ jie pastebėjo:
a)      Rudeninio lietaus atveju, derlius ankščiau subrendo, tad iki 2 savaičių paankstėja derliaus nuėmimas.
b)      Užsitęsus lietingajam laikotarpiui ir kombainams negalėjus įvažiuoti į laukus, varpoje grūdai savaitę ilgiau nepradėjo dygti, lyginant su lauku be „AugiMAX“.
c)      Augalai lengviau pernešė drėgmės trūkumą sausros metu.
d)   Vienas klientas džiaugėsi, kad augindamas pupas, dėl 2019 metų pavasarinės sausros, naudodamas „AugiMAX“ nepatyrė nuostolių. Kaimyno lauke beveik visos pupos neatlaikę augalo svorio ir sausros metu perlinko. Lauko su „AugiMAX“ pupų stiebai buvo apie 10-15 centimetrų žemesni ir tvirtesni tad sėkmingai ištvėrė sausrą davė puikų derlių.
e)      Žiemkenčiai geriau pasiruošia žiemai.
f)       Labai padėjo pavasarinis ankstyvas purškimas nuo rapsų pašalimo žiemą.
g)      „AugiMAX“ koncentratas neturi nuosedų, puikiai išfiltruotas tad nėra jokios menkiausios galimybės užkišti purkštukus.

2020 metų įsimintiniausi klientų atsiliepimai naudojant mūsų produktus:

  1. Kauno rajone braškių kiekis 1 hektarui pralenkė visas vadovėlines normas, ūkininkas skynė 28 tonas iš 1 hektaro !!!
  2. Panevėžio rajone ūkininko pupos stiebas augino 18 anksčių. Verta paminėti tai, kad pupas purškė tik 2 kartus su standartine AugiMAX, pirmą 3-4 lapelių stadija ir po 2 savaičių. Kartu su sėja buvo dėta 150 kg NPK trašų ir viskas. Iš 1 hektaro kūlė 5,4 tonos.
  3. Ukmergės rajone ūkininkas bandė naująją mūsų metodiką, pinigine išraiška pilnas 1 hektaro tręšimas jam kainavo 150 eurų. Ūkininkas kaimynas į 1 hektarą įdėjo 450 eurų. Derlius gretimų laukų buvo identiškas, ūkininkas naudodamas mūsų produktus sutaupė po 300 eurų nuo hektaro !!!
Plačiau apie „AugiMAX“ mikrobiologinį preparatą, jo raidą, dirvožemį bei mikroorganizmus, jų poveikį dirvai bei augalams, naudojimo normas galite persisiųsti failą PDF formatu paspaudę šią nuorodą AugiMAX_raida_ir_nauda.pdf 
„AugiMAX“ trąša gali būti naudojama ekologiniame ūkyje. Esant poreikiui pateikiame tai patvirtinančius dokumentus.
Susidomėjote, norite išbandyti? Apsipirkite mūsų internetinėje parduotuvėje. Spustelėkite čia
Domina didesni kiekiai ar tikslesnės panaudojimo galimybės? Skambinkite telefonu +370 600 65506 arba rašykite elektroniniu paštu info@augimax.com Pasirinkite ūkininkavimo modelį


Krepšelis

Krepšelis tuščias.