Unikali „AugiMAX“ organinė skysta trąša gali padaryti stebuklą Jūsų gėlyne, gyvatvorėje, alpinariume ar dekoratyvioje zinoje. Net ir paprasti gamtos mylėtojai dabar gali naudoti profesionalių ūkių naudojamą produktą.

Gėlės:

„AugiMAX“ skysta organinė trąša pagaminta naudojant biohumusą tinka visiems augalams, ne išimtis ir kambario bei lauko gėlės.

Norite kad Jūsų orchidėjos žydėtų o lapai ir šaknys butų sveikos, naudokite „AugiMAX“ trąšą ir tuo įsitikinsite. Trumpas patarimas orchidėjoms: paimkite 5 litrų indą su vandeniu, įpilkite 5 mililitrus „AugiMAX“ trąšos ir kiekvieną orchidėją pamirkykite po pusę valandos kas 2 savaites. taip atlikę su visomis namuose turimomis orchidėjomis likusiu skysčiu palaistykite kitas namuose esančias kambarines gėles. Jau po 2 savaičių pamatysite skirtumą.

„AugiMAX“ skysta organinė trąša gali išgelbėti ir Jūsų reikliąsias rožes. Tusime realių pavyzdžių ir bandymų kur naudojant „AugiMAX“ trąšą rožės tampa sveikesnės, pailgėja jų žydėjimo laikas. „AugiMAX“ gali padėti ir kovoje prieš rožių siaubūnus, amalus, pastebėjus pirmuosius požymius, gausiai nupurškite rožių krūmus, tai ne tik gali padėti susidoroti su kenkėjais, bet tuo pačiu ir pamaitinsite rožių krūmą.

„AugiMAX“ skysta organinė trąša puikiai tinka tiek vidaus tiek ir lauko gėlėms. Sodinant gėles, jeigu yra galimybė, pamirkykite gėlių daigus arba gumbus šioje neskiestoje organinėje trąšoje. Nesant tokiai galimybei po pasodinimo ar persodinimo gausiai paliekite vandeniu su „AugiMAX“  trąša. Tolimesniems tręšimams rekomenduojame gėles su „AugiMAX“ trąšą laistyti kas 7-14 dienų. Atkreipiame dėmesį, kad iki žydėjimo laistyti ar purkšti galima ir pilnai ant gėlių lapų. Pradėjusias žydėti gėlėms purkšti ar laistyti trąšos ant žiedų nerekomenduojame, žiedų šonai gali paruduoti

Daugiamečiai augalai, krūmai, gyvatvorės, spygliuočiai:

Prieš sodinant kiemo augalus rekomenduojame jų šaknis pamirkyti „AugiMAX“ koncentrate bent pusę valandos. Ant šaknų patekę gyvi mikroorganizmai gali padėti dezinfekuoti ir apgydyti pažeistas šaknis, augalai patirs mažiau streso persodinimo metu. Mikroorganizmai pasodinto augalo šaknų sistemos plote padarys tinkamą terpę augalo maitinimosi „reaktoriui“ užkurti.

Tolimesniems augalų tręšimams arba jau ankščiau pasodintų augalų tręšimui „AugiMAX“ trąša skiesta vandeniu santykiu 1:100 kas 7-14 dienų. „AugiMAX“ trąša yra organinė, nekenksminga gamtai, prisotinta milijoninėmis kolonijomis gyvų mikroorganizmų, tad rekomenduotina laistant augalus nebijoti ir netgi specialiai laistyti ar purkšti taip, kad patektų ir ant augalo lapų. Būkite atsargūs purkšdami ar laistydami augalus per lapus intensyvios saulės metu, kad nenudegintų augalų lapų. Laistymo ar apipurškimo per lapus metu grybinės ir bakterinės kilmės mikroorganizmai gali padaryti nepalankią terpę piktybinėmis ligoms plisti. Patekę i dirvą, mikroorganizmai padeda aktyvinti dirvos mikroflorą, t.y. pagreitėja mikrobiologiniai procesai, kurių metu organinės medžiagos pavirsta į augalams priimtinas maistines formas. „AugiMAX“  trąša pasitarnaus kaip ekologiška priemonė prevencijai prieš ligas ir kenkėjus.

Turime atlikę neįtikėtinų bandymų su ne laiku persodintais, ligotais ar mirštančiais spygliuočiais ir kitais dekoratyviais augalais. Daugumą augalų mums pavyko išgelbėti intensyviau palaisčius vandeniu su „AugiMAX“ preparatu. Pavyko mums, didelė tikimybė kad pasiseks ir Jums tad išbandykite.

Plačiau apie mikroorganizmus, jų poveikį dirvai bei augalams galite pasiskaityti  persisiuntę PDF failą. AugiMAX_raida_ir_nauda.pdf

Paruošimas

Įprastiniam tręšimui - skiesti vandeniu 1:100

Tręšiant augalus per lapus - skiesti vandeniu 1:100

Daigams laistyti - skiesti vandeniu 1:100

Tręšiant augalus per šaknis t.y. laistant - skiesti vandeniu 1:100

Kambarinių gėlių tręšimui per lapus - skiesti vandeniu 1:100

Prevencijai prieš marą bei kitas ligas - skiesti vandeniu 1:100

Prevencijai nuo amarų - skiesti vandeniu 1:10

Šaknų ar sėklų apvėlimui - vandeniu neskiesti

Prieš naudojimą koncentratą lengvai suplakti arba išmaišyti

Paruoštos trąšos būna fiziologiškai aktyvios ribotą laiką, todėl turi būti panaudotos per 48 val. nuo jų paruošimo

Naudojimas

Kambarinėms ir lauko gėlėms laistyti: 1 kartą per 15 dienų

Daugiamečių augalų tręšimas: 2 kartus per mėnesį

Dekoratyvių krūmų, spygliuočių ir medžių geresniam prigijimui: 1 kartą per savaitę

Šviežiai nuskintoms gėlėms pamerkti

Vejoms laistyti: 1 kartą per mėnesį

Parazitų naikinimui bei prevencijai prieš ligas: esant poreikiui darant 14 dienų pertraukas

"AugiMax“ padeda įsisavinti chemines trąšas, pesticidus bei insekticidus: kiekvieno naudojimo metu pagal poreikį


Susidomėjote, norite išbandyti? Apsipirkite mūsų internetinėje parduotuvėje. Spustelėkite čia
Domina didesni kiekiai ar tikslesnės panaudojimo galimybės? Skambinkite telefonu +370 600 65506 arba rašykite elektroniniu paštu info@augimax.com